چهارشنبه 19 مرداد 1401  /  2022 10 Aug   
ساعت :  19:28 GMT  /  تهران -  23:58
نتایج چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قرآن در سما(طرح قدس) اعلام شد
نتایج چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قرآن در سما (طرح قدس) در دو بخش شفاهی، کتبی و در رشته های قرائت به روش ترتیل، قرائت به روش تحقیق، حفظ قرآن کریم، مداحی و دعاخوانی، تدبر در آیات، نهج البلاغه و صحفیه سجادیه، انشاء نماز و پژوهش(مقاله نویسی) اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، در مرحله اول داوطلبان مدارس و دانشکده های مهارت و کارآفرینی30 ساعت کلاس آموزشی را گذراندند و از میان آنها، علاقمندان به مسابقات شفاهی و کتبی راه پیدا کردند. گفتنی است در این مرحله 5462 دانش آموز، 1716 دانشجو و 1265 کارمند شرکت کردند.
مرحله دوم این مسابقات در سطح واحد و سپس در سطح استان برگزار و نفرات برتر استانی به معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی معرفی شدند.
گفتنی است سیزدهمین دوره مسابقات کشوری طرح قدس ویژه دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان نیز با شرکت 705 نفر شرکت کننده از بیست و ششم لغایت بیست و هشتم مهرماه به میزبانی سما مرند در رشته های شفاهی قرائت به روش ترتیل، تحقیق، حفظ، اذان و مداحی و در رشته های کتبی تفسیر، تدبر در آیات، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه و پژوهش برگزار شد.
مسابقات شفاهی در دوبخش خواهران و برادران برگزار و به طور همزمان مسابقات کتبی در فضای مجازی برگزار شد. نتایج این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد.

  
   1400/9/1 09:56


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )