دوشنبه 8 آذر 1400  /  2021 29 Nov   
ساعت :  7:49 GMT  /  تهران -  11:19
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندها
سالنما
8 آذر 1400
   
  2021 Nov 29
    
   23 ربیع الثانی 1443
     
    کد پیگیری
    نتایج چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قرآن در سما(طرح قدس) اعلام شد
    نتایج چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قرآن در سما (طرح قدس) در دو بخش شفاهی، کتبی و در رشته های قرائت به روش ترتیل، قرائت به روش تحقیق، حفظ قرآن کریم، مداحی و دعاخوانی، تدبر در آیات، نهج البلاغه و صحفیه سجادیه، انشاء نماز و پژوهش(مقاله نویسی) اعلام شد.
    به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش های عمومی و مهارتی، در مرحله اول داوطلبان مدارس و دانشکده های مهارت و کارآفرینی30 ساعت کلاس آموزشی را گذراندند و از میان آنها، علاقمندان به مسابقات شفاهی و کتبی راه پیدا کردند. گفتنی است در این مرحله 5462 دانش آموز، 1716 دانشجو و 1265 کارمند شرکت کردند.
    مرحله دوم این مسابقات در سطح واحد و سپس در سطح استان برگزار و نفرات برتر استانی به معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی معرفی شدند.
    گفتنی است سیزدهمین دوره مسابقات کشوری طرح قدس ویژه دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان نیز با شرکت 705 نفر شرکت کننده از بیست و ششم لغایت بیست و هشتم مهرماه به میزبانی سما مرند در رشته های شفاهی قرائت به روش ترتیل، تحقیق، حفظ، اذان و مداحی و در رشته های کتبی تفسیر، تدبر در آیات، صحیفه سجادیه، نهج البلاغه و پژوهش برگزار شد.
    مسابقات شفاهی در دوبخش خواهران و برادران برگزار و به طور همزمان مسابقات کتبی در فضای مجازی برگزار شد. نتایج این دوره از مسابقات به شرح زیر می باشد.

          
       1400/9/1 09:56


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )