پنجشنبه 20 مرداد 1401  /  2022 11 Aug   
ساعت :  19:32 GMT  /  تهران -  0:02
فراخوان "جشنواره طرح های فاخر و ماندگار فرهنگی و تربیتی مدارس سما"
معاونت فرهنگی، هنری و تربیت بدنی سازمان سما درنظر دارد، در راستای اجرایی سازی سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و به منظور بسط و گسترش روحیه انقلابی و تربیتی و هم افزایی تجربیات مفید و عملیاتی مدارس، نخستین " جشنواره طرح های فاخر و ماندگار فرهنگی و تربیتی مدارس سما" را برگزار نماید.
بدین منظور لازم است آثار مربوطه در قالب فرمت پیوست بخشنامه 25/240/5871 مورخ 1400/09/22 حداکثر تا تاریخ1400/10/30 به این معاونت ارسال گردد. آثار برگزیده پس از انجام داوری در قالب مجموعه ای مدون منتشر و جهت بهره برداری در اختیار مدارس سما سراسر کشور قرار خواهد گرفت و به سه اثر برتر نیز به رسم قدردانی جوایزی اهدا خواهد شد.

تذکرات مهم:
*محدودیتی برای تعداد آثار ارسالی وجود ندارد.
*انتظار می رود معاونان آموزش های عمومی و مهارتی واحدها ضمن اطلاع رسانی مناسب و دقیق به مدارس تابعه، زمینه را برای مشارکت حداکثری آنان مهیا نمایند.
*ضرورت دارد دبیران شوراهای نظارت و هماهنگی و رابطان فرهنگی سما استان ها به عنوان رئیس و دبیر شورای تربیتی استان، موضوع این بخشنامه را در دستورکار جلسه  شورای تربیتی استان قرار دهند.
*منظور از طرح فاخر و ماندگار، طرحی است که مستند به یکی از مفاهیم مندرج در ساحت های سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بوده و اجرای آن سبب یک اقدام تربیتی(تغییر رفتار، جامعه پذیری و...) گردد.
*از ارسال طرح هایی با موضوع برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی و اجرای بخشنامه های جاری سازمان به عنوان آثار این جشنواره، جداً خودداری گردد.


   1400/9/29 11:07


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* متن کامنت :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )