چهارشنبه 1 اسفند 1397  /  2019 20 Feb   
ساعت :  12:14 GMT  /  تهران -  15:44
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندهاسالنما
1 اسفند 1397
   
  2019 Feb 20
    
   14 جمادی الثانی 1440
     
    کد پیگیری
    حضور کارگردان و فیلمساز سینما و تلویزیون جهت بازدید از تمرینات شاهنامه خوانی دانش آموزان دبستان سما کرمانشاه
    پوران درخشنده کارگردان ، نویسنده و فیلمساز سینما و تلویزیون ، جهت بازدید از تمرین شاهنامه خوانی و نقالی دانش آموزان دبستان سما 2 کرمانشاه به همراه جناب آقای مهندس سیروس احمدی رییس مرکز سما استان در این مدرسه حضوریافتند تا از نزدیک شاهد فعالیت های هنری دانش آموزان شوند.
     در این بازدید سرکار خانم درخشنده از توانایی های دانش آموزان این دبستان در اجرای شاهنامه خوانی و نقالی به وجد آمدند و با تمجید از فعالیتهای دبستان سما بیان نمودند: آشنایی با فرهنگ و پیشینه ملی کشورمان که در شاهنامه به خوبی انعکاس یافته است باید از دوران کودکی و نوجوانی در ذهن فرزندانمان نهادینه شود.
    وی افزود: در این راه خانواده‌ها در درجه اول و سپس مدارس نقش مهمی در تشویق کودکان و نوجونان به خوانش و آشنایی با داستان‌های شاهنامه دارند و باید به این مسأله توجه بیشتری نمایند.
     کارگردان سینما خاطر نشان کرد: شاهنامه خوانی و نقالی باعث ایجاد مهارت بیان و اعتماد به نفس در دانش آموزان  جهت ورود به عرصه اجتماع خواهد شد .
    وی در پایان از حضور در دبستان سما کرمانشاه اظهار خوشحالی نمود و بیان نمود : بسیار شادمان هستم که در این مدرسه تا این حد به آموزش و مهارت دانش آموزان اهمیت داده خواهد شد و امیدوارم این ایده و خلاقیت برای سایر مدارس نیز الگو قرار گیرد.
    پس ازاین بازدید، خانم درخشنده در فضایی کاملا دوستانه و صمیمی با دانش آموزان، مربیان و والدین به گفتگو نشست .


     
       1397/3/20 08:34


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    0/10 (تعداد آرا 0 نفر )