سه شنبه 6 فروردين 1398  /  2019 26 Mar   
ساعت :  8:19 GMT  /  تهران -  12:49
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندهاسالنما
6 فروردين 1398
   
  2019 Mar 26
    
   18 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    گردهمایی معاونان و مربیان پرورشی مدارس سما سراسر کشور در سما لاهیجان آغاز به کار کرد
    گردهمایی معاونین و مربیان پرورشی مدارس سما کشور به میزبانی سما لاهیجان برگزار شد.    در مراسم افتتاحیه این گردهمایی که با حضور سلطانی صبور سرپرست معاونت آموزشی، پژوهشی سازمان سما، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان، مدیر فرهنگی سازمان سما و مربیان و معاونان  پرورشی مدارس سما برگزار شد.
    دکتر فلاح راد معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سما لاهیجان و سیاهکل در سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، میزبانی این گردهمایی را یکی از افتخارات سما لاهیجان عنوان نمود و از شهرستان لاهیجان به عنوان  یکی از شهرستان های دارای سابقه فرهنگی طولانی یاد کرد.     


    فلاح راد در ادامه سخنانش بر تقویت امر «پرورش» در کنار«آموزش» اشاره  نمود و خاطرنشان کرد: اگر اراده ای بر تقویت امر پرورش در کنار آموزش نباشد دشمنان قسم خورده ایران عزیز و اسلام ناب با هیاهو و جنجال های توخالی ذهن و دل جوانانمان را خالی کرده و در پی ترویج فرهنگ بی بند و بار غرب که سوغات استعمار بر کشورهای در حال توسعه می باشد برخواهند آمد.

         در ادامه این گردهمایی  سلطانی سرپرست معاونت آموزشی، پژوهشی سازمان سما در سخنانی به اهمیت تعلیم و تربیت در قرآن اشاره نمود و با تفسیر و تشریح آیه مباهله و همچنین آیات ابتدایی سوره الرحمن به اهداف درست تعلیم و تربیت از دیدگاه قرآن اشاره نمود.


     


    سلطانی صبور در ادامه سخنانش به آسیب شناسی و همچنین بیان نقاط قوت مدارس سما اشاره نمود و خاطرنشان کرد: باید در مدارس سما سعی کنیم به روز بوده و نقاط  ضعف را بشناسیم و با کار مضاعف و برنامه ریزی درست تهدیدها را به فرصت تبدیل نموده  و درصدد رفع نقاط ضعف بر آییم.


     
     


    سلطانی «روزمرگی» را از آفت هایی دانست که مدارس سما به آن دچار شده اند و تاکید کرد باید با برنامه ریزی درست و خلاقیت در تصمیم گیری ها از روزمزگی خارج شده و به عنوان یک مدرسه الگو در تراز تربیت اسلامی داشته باشیم تا شاهد استقبال مردم از این مدارس باشیم.


     

       1397/6/17 07:47


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )