سه شنبه 6 فروردين 1398  /  2019 26 Mar   
ساعت :  8:56 GMT  /  تهران -  13:26
مناسبت
ورود اعضا
نام کاربری :
کلمه عبور :
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور
پیوندهاسالنما
6 فروردين 1398
   
  2019 Mar 26
    
   18 رجب 1440
     
    کد پیگیری
    گردهمایی معاونان و مربیان پرورشی مدارس سما کشور به کار خود پایان داد.
    گردهمایی معاونان و مربیان پرورشی مدارس سما کشور به کار خود پایان داد.
    V
    مراسم اختتامیه معاونان و مربیان پرورشی
    مراسم اختتامیه معاونان و مربیان پرورشی مدارس سما سراسر کشور به میزبانی سما لاهیجان در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان برگزار شد.    در این مراسم که با حضور دکتر ذبیح نیکفر نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما، دکتر بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان، دکتر نیک پسند دبیر شورای سیاستگذاری سما استان گیلان و مربیان پرورشی سما سراسز کشور برگزار شد از مربیان برتر پرورشی مدارس سما با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.    در ابتدای مراسم دکتر بیدریغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان در سخنانی به روند اقدامات انجام شده در دوران تصدی ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان اشاره کرد و در ادامه از تلاش های سما لاهیجان و سیاهکل در راستای اعتلای امر آموزش و فرهنگ نیز تقدیر و تشکر نمود.
    سلطانی صبور معاون آموزشی و پژوهشی سازمان سما نیز در این مراسم با بیان سخنانی ضمن تشکر از همکاری دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان بابت برگزاری این دوره  اظهار امیدواری نمود که این همکاری ها ادامه داشته باشد تا به عنوان یک مجموعه موفق در خدمت آموزش و اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی باشیم.    وی همچنین از اقدام ارزشمند سما لاهیجان در تقدیر از معاونان قبلی این مجموعه آمورزشی فرهنگی  تشکر نمود و با ذکر حدیثی از امام سجاد (ع)احترام به پیشکسوتان را از کارهای بسیار نیکو و پسندیده عنوان کرد.
    سلطانی  صبور در ادامه با طرح سوالاتی در مورد تعلیم و تربیت اسلامی از مخاطبان خواست که در بحث مشارکت نمایند و پس از شنیدن پاسخ های حضار با متانت و حوصله به تبیین سوالات مطرح شده پرداخت.    دکتر نیک پسند دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان گیلان نیز در سخنانی به تقدیر و تشکر  از دست اندرکاران برگزاری این گردهمایی پرداخت.
    سخنران بعدی این مراسم نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی بود که برای دقایقی به سخنرانی پرداخت. وی ضمن تقدیر از برگزاری این گردهمایی به میزبانی سما لاهیجان ابتدا خلاصه ای از تاریخچه شهرستان لاهیجان خدمت میهمانان این گردهمایی ارائه نمود و در ادامه با تقدیر از خدمات ارزنده رستم قاسمی معاون اسبق سما لاهیجان و سیاهکل ایشان را از ذخایر ارزشمند شهرستان لاهیجان برشمرد.

    حسینی مدیر فرهنگی سازمان سما، ضمن بیان گزارش عملکرد حوزه فرهنگی، شاخص ها و ملاک های ارزیابی مدارس را معرفی نموده و از مربیان پرورشی مدارس درخواست نمود تا پیشنهادات خویش را با توجه به سند تحول و اسناد بالادستی حوزه فرهنگی در خصوص اصلاح شاخص ها و بخشنامه ها تا پایان شهریور ارایه نمایند.


    نیکفر همچنین به نقش دانشگاه آزاد اسلامی و سما در اعتلای امر آموزش و فرهنگ و همچنین ایجاد اشتغال برای جمع کثیری از جوانان کشور را ستود.
    در پایان این مراسم از مربیان برتر با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.
       1397/6/17 08:48


    نام و نام خانوادگی :
    ایمیل :
    * متن کامنت :
     

    خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
    5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )